Зіньківська Міська Центральна Лікарня
комунальне некомерційне підприємство Зіньківської міської ради Полтавської області

Анестезіологічне відділення з ліжками ІТ

Анестезіологічне  відділення з  ліжками  ІТ розташовано в корпусі стаціонару на ІІ – поверсі  за адресою:
вул.  І.Петровського,
тел.  -3-14-75

Безпалий Олександр  Валентинович  лікар-анестезіолог

Безпалий Олександр  Валентинович,  лікар-анестезіолог вищої  категорії.
 

 Відділення анестезіології та інтенсивної терапії являється одним із структурних підрозділів стаціонару   центральної районної лікарні  та  призначене для надання висококваліфікованої допомоги хворим з порушенням діяльності життєво необхідних органів.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії оснащене сучасним обладнанням для моніторингу стану пацієнтів та лікування: моніторами, які відображують основні параметри серцево-судинної та дихальної систем пацієнта; дихальною апаратурою,що забезпечує адекватну штучну вентиляцію легень  під час оперативних втручань, в післяопераційному періоді та у хворих з порушенням функції дихання.

Також при лікуванні хворих використовується і допоміжна апаратура: дефибрілятори, електроаспіратори, шприцеві насоси та ін.

 

 Існує цілодобовий пост спостереження медичної сестри. Персонал відділення постійно контролює всі функції організму пацієнта. В будь-який період доби можуть проводитись необхідні лабораторні обстеження.

Наркозно-операційний ризик визначається анестезіологом під час попередньої зустрічі з пацієнтом на підставі індивідуальної оцінки психосоматичного статусу, клініко-лабораторних та інструментальних даних, загального стану вітальних функцій. При необхідності призначається попередня консультація суміжних спеціалістів для верифікації діагнозу та оптимізації передопераційної підготовки хворого.

Індивідуальний підхід до пацієнтів з урахуванням стану та особливостей, наявність висококваліфікованого лікарського та медсестринського персоналу, можливість забезпечення складних та тривалих оперативних втручань пацієнтам різних вікових категорій, навіть з важкими супутніми захворюваннями - це стандарт роботи відділення анестезіології та інтенсивної терапії.     

 

Анестезіологічна служба використовує  внутрішньовенну, багатокомпонентну анестезію, комбіновану та регіонарні види анестезій. Вид анестезіологічного забезпечення в кожному конкретному випадку вибирається індивідуально з урахуванням виду оперативного втручання,складності та тривалості планованого знеболення під час оперативних та діагностичних маніпуляцій.